₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 3.5 mm |
| Usage/Application | Valves |
₹ 395 / Kilogram Get Latest Price
| Thickness | 6 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | UHMWPE |
| Color | Green |
| Density | 0.93 |
| Pattern | Plain |
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Country of Origin | Made in India |
₹ 90 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | Standard |
| Type | Wire |
| Material | Mild Steel |
| Weight | Standard |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 140 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 1 mm |
| Color | Red |
| Material | Asbestos |
| Temperature | 380 Degrees |
| Shape | Round |
Ranveer (Manager)
Rajpal Trading Company
Shop No. 6, Dwarkapuri
Ghaziabad - 201001, Uttar Pradesh, India